Konec školního roku s vůní bylinek

Víte jak poděkovat paní učitelce?

Blíží se konec školního roku a s ním přichází otázka, jak poděkovat učitelkám a učitelům za celoroční úsilí a péči o naše děti. Pokud jste vyčerpaní všemi možnými nápady na dárky, máme pro vás voňavý tip.

Bylinková sada, která zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Díky pečlivě vybraným bylinným čajům různých chutí a vůní s příznivými účinky na organismus tento dárek jistě nezůstane bez povšimnutí. A to není vše – prostor pro vlastnoruční věnování přidává dárku osobitost.

Poděkujte jedinečným dárkem od Lerosu a udělejte radost, která zůstane v paměti ještě dlouho po skončení školního roku.

Voňavé bylinkové čaje
s vlastnoručním věnováním

  • Balení čajů je elegantní a obsahuje místo pro vzkaz, čímž dárku dodává osobní dotek.
  • Kombinace voňavých čajů pomůže s detoxikací těla, dodá energii, potlačuje fyzickou i duševní únavu a přispívá k relaxaci, což je ke konci školního roku nesmírně blahodárné.
  • Objednejte si jeden z našich Dárkových rukávů, každý obsahuje 60 bylinných čajů. 

Dokonalý způsob, jak vyjádřit vděčnost

Naše dárková sady PANÍ UČITELCE a PANU UČITELI  a DĚKUJI ZA KRÁSNÝ ŠKOLNÍ ROK jsou pravým a neobvyklým řešením, které potěší.

Tyto kolekce bylinkových čajů byly pečlivě vybrány, aby poskytly relaxační a osvěžující zážitek, který si vaši oblíbení učitelé zaslouží.

Každá ze sad obsahuje tři krabičky směsí bylinných čajů, každá s 20 sáčky, které nabízejí různé chuťové kombinace pro každou příležitost. Ať už si obdarovaný vybere jakoukoliv z nich, vždy bude mít k dispozici lahodný nápoj pro odpočinkové chvíle.

Každá krabička je navíc umístěna v dárkové krabičce. Můžete přidat vlastní vzkaz, který dá dárku osobní charakter a ukáže vaše díky.

VYBERTE TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ DÁREK


Dárková sada Paní učitelce

249 Kč

%product_purchase_link1%


Dárková sada Paní učitelce

249 Kč

%product_purchase_link2%


Dárková sada Panu učiteli

249 Kč

%product_purchase_link3%


Děkuji za krásný školní rok

249 Kč

%product_purchase_link4%

 

Reference zákazníků