Velikonoční nadílka


Speciální limitovaná velikonoční edice

Víte, co je Sazometná středa? A co se dělalo na Velký pátek? Poznejte jedinečnou velikonoční kolekci bylinných čajů, která je zároveň klíčem k odemčení tajemství našich předků.

Naše unikátní kolekce 9x2 voňavých čajů vás provede celým svatým velikonočním týdnem a přiblíží vám zvyky a obyčeje, které byly součástí života našich předků. Každý den má svůj příběh, svou vůni a svůj čaj.


Rozbalte si Svatý týden Velikonoční


Velikonoční rituál s vůní bylinek

Objevte, jak naše babičky využívaly moc bylin k ochraně domova, zdraví a štěstí rodiny.
Představte si, že s každým douškem čaje nejen posilujete své tělo, ale i ducha, a stáváte se součástí příběhu, který trvá generace.
Limitovaná sada není jen obyčejným balíčkem bylinných čajů. Je to most mezi současností a minulostí, mezi vaším domovem a tradicemi, které formovaly generace před námi.
Od Neděle květné, přes Zelený čtvrtek, až po Velikonoční pondělí, každý čaj v sadě představuje jedinečnou chuť a příběh. působí hřejivě na tělo i mysl.

 


Nechcete na Velikonoce přijít na návštěvu s prázdnou?

Nečekaná drobnost plná vůně bylinek potěší nejvíce. Darujte Velikonoční probuzení pro harmonii těla a mysli a zároveň pro očistu, která je pro jaro tak symbolická.

Tři bylinné směsi pro navození velikonoční pohody.
Vnitřní harmonie s bazalkou posvátnou, levandulové zklidnění s heřmánkem na uvolnění mysli a detox pro očistu organismu.


 

Čím tedy oslavit Velikonoce?


Svatý týden Velikonoční

66 Kč bez DPH


Čaje pro Velikonoční probuzení

133 Kč bez DPH

Reference zákazníků